Soutěž o šperk Portheimky MEDA 100

Vyhlášení souteže o šperk Portheimky MEDA 100

Odborná porota se usnesla, že soutěž o šperk Portheimky MEDA 100, vyhrává:

1. místo: Marta Havlíčková

2. místo: Klára Chrudimová

3. místo: Magdalena Nešněrová

4. místo: Barbora Lexová

5. místo: Jan Hásek

6. místo: Radovan Veselý

7. místo: Aneta Honzová

Srdečně oceněným gratulujeme a radujeme se. Poraženým, kterých bylo opravdu hodně, a i jejich šperky měly vysokou uměleckou hodnotu, děkujeme za účast v soutěži.

Podoba oceněných šperků bude odtajněna 8.9.2019 za účasti odborné poroty a samotných autorů šperků, těšit se také můžete na listopadovou přehlídku oceněných šperků v prostorách pro krátkodobé výstavy v Museu skla Portheimka.

Sledujte náš web či Facebook.

místo: Barbora Lexová

5. místo: Jan Hásek

6. místo: Radovan Veselý

7. místo: Aneta Honzová

Sledujte náš web či Facebook.